BIM projekteerimine

BIM (Building Information Model) ehk ehitise mudelprojekteerimine. Kasutame arhitektuursete projektide tegemiseks ArchiCAD BIM tarkvara, mis võimaldab meil kõik ehitised projekteerida kolmemõõtmeliselt. BIM tagab parema disaini ning võimaldab vältida tüüpilisi vigu projekteerimisel ja hilisemal ehitamisel.

  1. Virtuaalne reaalsus (VR)

Projekteerimise käigus on võimalik VR prillidega hoonega tutvuda nii seest kui väljast. Võimalik on hoones sees liikuda ringi nagu arvutimängus.

  1. 2D-st BIM mudel

Koos välismaa partneriga saame pakkuda ka Reviti projekteerimise alltöövõttu ülemaailma. Partneril on kontorid Kagu-Aasias, USA´s ja Araabia Ühend Emiraatides. Meie käsutuses on üle 200 oma ala spetsialisti arhitektuuri valdkonnas alates tehnikutest, arhitektideni ja eriosade projekteerijatest 3D renderdajateni. BIM mudelid AutoCAD-i failidest valmivad kiiresti ja täpselt. Võimalik on ka arhiivijooniste järgi mudelite tegemine.

  1. BIM projekteerimise alltöövõtt

Pakume võimalust kasutada meie ArchiCAD-i spetsialisti abi arhitektuursete projektide koostamisel projekteerimise hangetes. BIM mudel projekteerimine vastavalt RKAS-i poolt koostatud juhendile.

  1. BIM juurutamine ettevõtetes

Aitame ettevõtteid ArchiCAD-i ja sellega seotud tarkvara kasutamisele võtmisel. Koolitame või aitame töötajaid individuaalselt projektide vormistamisel. Viime läbi ka senise tarkvara kasutamise kiire analüüsi ja anname ettepanekuid töö efektiivsemaks muutmiseks. Loome ka ettevõttele  projekteerimise alusfaili, et tööde teostust veelgi kiiremaks teha.

  1. ArchiCAD-i koolitus ja abi

Viime läbi ArchiCAD-i koolitusi gruppidele või individuaal klientidele. Grupiõpe toimub klassiruumis või Zoom-i keskonnas. Võimalik on ka personaalõpe vastavalt eelnevalt kokkulepitud tunni hinnale. Meie koolitusel osalemiseks on võimalik taotleda toetust Töötukassast.